• Obrázek autoraBe_on the Screen

Kolektiv žáků ZUŠ Třinec | Košík plný překvapení

Košík plný překvapení | .mp4

Hledali vánoční symboly a zjednodušovali je. Poté si vybrali dva tvary (např. jablko – sněhová vločka) a ve 12 krocích (12 políček) prokreslovali proměnu z tvaru do tvaru.

Žáci zpracovávali téma Vánoc, hledali vánoční symboly a zjednodušovali je. Poté si vybrali dva tvary (např. jablko – sněhová vločka) a ve 12 krocích (12 políček) prokreslovali proměnu z tvaru do tvaru. Kreslili fixem, kolorovali barevnými fixy či progressem. Po dokončení políčka postupně fotili pomocí mobilu a gify zpracovali v aplikaci IMGplay. Dále žáci zpracovávali úvodní ploškovou animaci (děvčátka s košíčky), kde se objevují jednotlivé symboly z gifů. Tato animace slouží jako úvodní scéna k samotným gifům. Konečné video poté upravili společně v Canvě, vybrali hudební pozadí tak, aby odpovídalo povaze animace.

Košík plný překvapení | .mp4

Kolektiv žáků ZUŠ Třinec | 10–13 let