Václava Zamazalová
Václava Zamazalová
Zpráva

Vzdělávací nabídka Asociace výtvarných pedagogů

Václava Zamazalová

Zpráva Václavy Zamazalové informuje o chystaném semináři Asociace výtvarných pedagogů, jež pro učitele výtvarné výchovy připravila již tradiční akreditovanou vzdělávací akci s bohatým odborným programem.

 

Asociace výtvarných pedagogů připravila pro učitele výtvarné výchovy na termín 14. – 16. září 2018 akreditovanou vzdělávací akci, jež se uskuteční v Praze pod názvem Inovace ve výtvarné výchově V – Percepce uměleckého díla (akreditace MŠMT č. j.: MSMT – 1740/2016-1-13).

Pro účastníky je připravena řada přednášek, z nichž zaujme zejména přednáška Roberta Vano, známého fotografa a letošního jubilanta (tento významný umělec oslaví letos 70 let), PaedDr. Markéty Pastorové z Národního ústavu pro vzdělávání nebo doc. PhDr. Jaroslava Vančáta, Ph.D., z Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze.

Účastníci budou dále moci navštívit zajímavé výstavy a workshopy. V Domě U Kamenného zvonu bude připravena komentovaná prohlídka výstavy Santiago Calatrava:  Art and Architecture a doprovodný workshop, v Galerii Sklenář (ve Schönkirchovském paláci) proběhne prohlídka výstavy Karel Malich (novou galerii v Mikulandské 7 upravil architekt Josef Pleskot) a v Trojském zámku se uskuteční komentovaná prohlídka výstavy Vladimír Škoda: Harmonices Mundi / Johannes Kepler, opět doprovozená workshopem v tamějším ekoateliéru. Bohatý program bude pokračovat návštěvou Werichovy vily (s komentovanou prohlídkou) a Musea Kampa – s prohlídkou výstavy Cecil Beaton – Fotograf královen.

Přihlášku  je možné vyžádat na adrese zamazalova@avepe.cz ; je třeba ji vrátit vyplněnou do 20. května 2018. Jak upozorňují organizátoři, tento termín je nutné dodržet kvůli zajištění ubytování, později přihlášení si musí zajistit ubytování sami. Vzhledem k objednaným prostorům bude počet přihlášek omezen.

Cena semináře pro členy AVP  1 200,- Kč + 400,- za každý nocleh.

Cena pro nečleny AVP je 1 500,- Kč + 400,- za každý nocleh.

 

Autorka:

Mgr. Václava Zamazalová

Základní umělecká škola Dačice

E-mail: v.zamazalova@centrum.cz

 

The study is licensed under a Creative Commons
Attribution Non-Commercial 3.0 License.

Jak citovat tento článek:
ZAMAZALOVÁ, Václava. 2018. Vzdělávací nabídka Asociace výtvarných pedagogů . Kultura, umění a výchova, 6(1) [cit. 2018-04-27]. ISSN 2336-1824. Dostupné z: http://www.kuv.upol.cz/index.php?seo_url=aktualni-cislo&casopis=15&clanek=181.
Zobrazit všechny články

design: © tch 2019 | web: © OlomouckéWeby.cz 2019OlomouckéWeby.cz | Tvorba webových stránek, webdesign

ISSN 2336-1824